Go4games - legalny poker w Czechach!

Jak dojechać do Ołomuńca?

treat-lice

Ołomuniec położony jest około 100 km od Polskiej granicy.

Zmotoryzowani pokerzyście dotrą tutaj bardzo szybko i sprawnie, a to ze względu na fakt dogodnego połączenia siecią szybkich dróg – autostrada po czeskiej stronie jest niejako przedłużeniem polskich autostrad A1 i A4.

Odległości z polskich miast: – z Wrocławia ok. 214 km, z Katowic ok. 180km, z Krakowa ok. 260 km, z Poznania ok. 380 km, z Warszawy ok. 500 km, z Gdańska ok 720 km.

Do Ołomuńca dotrzemy także autokarem lub pociągiem. Niemal każdy pociąg jadący z Polski w stronę czeskiej Pragi, będzie zatrzymywał się na stacji w Ołomuńcu. Cena biletów w jedną stronę to ok. 70-100zł.

Można też dojechać do Ostravy i tutaj przesiąść się w pociąg lub autokar. Ceny za przejazd czeskim pociągiem, będą zwykle sporo niższe, niż ceny za bilet na tej samej trasie pociągiem z Polski.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Comments

Comments are closed.

×

Politykę prywatności

Twój adres e-mail będzie przez nas używany wyłącznie w celu powiadomienia Cię o kolejnych konkursach, promocjach i specjalnych pokerowych wydarzeniach w kasynach Go4Games. Twój adres e-mail nie będzie udostępniany innym firmom bądź osobom. W każdej chwili możesz usunąć swoje dane z naszej bazy - stanie się to natychmiast, po otrzymaniu od Ciebie pierwszego zgłoszenia w tej sprawie.